Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Anasayfa » Hakkımızda

1998 yılında Barkon Bilgisayarlı Bar Kontrol Sistemleri adı ile faaliyete geçen şirketimiz kurulduğu yılda otel, restaurant, tatil köyü, cafe, bar, disko gibi hizmet ve eğlence merkezlerinde satılan alkollü ve alkolsüz içeceklerin kontrolünü ve otomasyonunu sağlamak amacını kendine görev edinmiştir.

Aynı yıl Amerikan Berg Company ile distribütörlük anlaşması yapılarak ülkemizdeki ve orta doğudaki ilk ve tek bar yönetim sistemlerinin satışına başlamıştır.

2006 yılında şirketimiz, yapısını daha da büyüterek kurumsal yapıya geçmiş ve pazardaki talepler doğrultusunda yiyecek içecek sektörüne hizmet verebilmek için  restoran, cafe bar otomasyonlarında da çözüm ortağı olmaya karar vermiştir. Geçen zaman içinde 7/24 satış ve servis hizmetine başlamıştır.

Aynı hız ve kararlılıkla büyümeye devam eden şirketimiz 2010 yılında yine pazarın ekonomik çözüm talepleri doğrultusunda Alman Quorion Data Systems GmbH. ile distribütörlük anlaşması yaparak ülkemize en ekonomik kapalı sistemini getirmeye başlamıştır. Böylelikle kalite fiyat ilişkisi müşteri lehine dönmüştür.

ALMAN LAZIM...

Tüm QUORION  ürünleri Alman mühendisliği yapımıdır.